26/5/2019
Ευρωεκλογές 2019.
ΠΕ Καρδίτσας: Συγκεντρωτικά
Ενημέρωση: 3/9/2019 9:06:00 πμ

Ενσωμάτωση ΕΤ 322/322 100%
Εγγεγραμμένοι 127.306
Ψηφίσαντες  79.424 62,39%
Άκυρα / Λευκά 3.523 4,44%
Έγκυρα  75.901 95,56%

ΝΔ
 28.520
37,58%
ΣΥΡΙΖΑ
 19.055
25,11%
ΚΙΝΑΛ
 6.802
8,96%
ΚΚΕ
 4.541
5,98%
ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
 3.090
4,07%
ΕΛ.ΛΥΣΗ
 2.546
3,35%
Λοιπά
 11.347
14,95%
Εκλογικά Τμήματα
Εγγεγραμμένοι
Ψηφίσαντες
Άκυρα
Λευκά
Έγκυρα
57 από 57100%
22.994
14.54563,26%
4893,36%
1811,24%
13.87595,39%
 
Υποψήφιος
Ψήφοι
1.ΚΥΡΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Λεωνίδα
17
2.ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστοτέλη
16
3.ΓΕΡΟΥΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Θρασύβουλου
9
4.ΒΛΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9
5.ΛΕΟΝΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Παναγιώτη
5
6.ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αριστείδη
5
7.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
5
8.ΔΟΥΡΟΥ ΟΛΓΑ του Αχιλλέα
5
9.ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
4
10.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Παναγιώτη
4
11.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Μιχαήλ
4
12.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου
4
13.ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
4
14.ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Αντρέι
4
15.ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευθυμίου
4
16.ΣΠΑΝΔΑΓΟΥ ΑΛΙΚΗ του Σπυρίδωνος
3
17.ΚΑΚΑΒΕΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του Γεωργίου
3
18.ΓΙΑΝΝΑ ΕΡΜΕΛΑ του Αντνάντ
3
19.ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
3
20.ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Δαμουλή
3
21.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
3
22.ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
2
23.ΠΑΛΑΜΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΑΝΙΑ) του Ιωάννη
2
24.ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΟΛΓΑ του Κωνσταντίνου
2
25.ΜΠΑΛΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΗ) του Δημητρίου
2
26.ΚΑΚΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
1
27.ΦΕΝΕΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου
1
28.ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
1
29.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Αντωνίου
1
30.ΡΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
1
31.ΚΥΡΙΑΖΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του Κωνσταντίνου
1
32.ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ματθαίου
1
33.ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ανδρέα
1
34.ΜΟΥΡΜΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
0
35.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ευαγγέλου
0
36.ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
0
37.ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ – ΚΥΡΙΑΚΗ του Νικολάου
0
38.ΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τριανταφύλλου
0
39.ΤΣΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
0
40.ΚΑΡΚΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Βενιζέλου
0
41.ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Γεωργίου
0
42.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλεξάνδρου
0
Περιφέρεια Θεσσαλίας-Εκλογές ©2019
Σχεδίαση-Ανάπτυξη: Δ/νση Πληροφορικής κ Νέων Τεχνολογιών